Prinášame nápady. Zdieľame skúsenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Učebnica a pracovný zošit Wir alle 2 k dispozícii

Učebnica a pracovný zošit Wir alle 2 k dispozícii
20.7.2022

 

Radi by sme Vás informovali, že učebnica s pracovným zošitom Wir alle 2 s doložkou MŠVVaŠ SR je skladom. Učebnica obsahuje 3 moduly po troch lekciách na úrovni A2.1.

Druhý (a tiež každý ďalší) diel učebnice stojí po 15% zľave 8,42 € vrátane DPH. Pracovný zošit vyjde - opäť po 15% zľave – 7,14 € vrátane DPH. Viac informácií o celom komplete nájdete tu.

 

Pomôcka pre tvorbu ŠkVP

Stiahnite si:

  • pomôcku pre tvorbu ŠkVP k Wir alle 2 v editovateľnom formáte DOC tu

 

 

Metodické materiály

Ďalšie podklady pre Vašu prácu s Wir alle (ako napríklad počúvania, videá, gramatické klipy a iné) nájdete v Metodických materiáloch na našom webe. Zadajte www.vydavatelstvoklett.sk, zvoľte Nemčinu, Druhý stupeň ZŠ a komplet Wir alle. Počúvania a gramatické klipy sú k dispozícii pre Vás aj Vašich žiakov zdarma bez obmedzenia, videá sú na stiahnutie tiež. 

 

Objednávky

Objednávky môžete vykonať priamo na našem e-shope tu alebo napíšte na e-mail info@vydavatelstvoklett.sk. Učebnicu s pracovným zošitom sme schopní dodať počas 72 hodín od prijatia objednávky. Metodická príručka a testy budú k dispozícii prvé septembrové dni roku 2022. Kniha testov už je na objednanie teraz a tiež na našom webe. 
zpět