Prinášame nápady. Zdieľame skúsenosti.
Klett blog

Klett Klett blog

Vitajte na blogu Klett nakladatelství!

Nápad vytvárať blog sa v Klette zrodil už pred niekoľkými rokmi. Na začiatku sme sa zamerali na tvorbu cvičení a materiálov pre výučbu cudzích jazykov. Dnes sa sústredíme hlavne na psychologické témy, motiváciu, tipy a trendy vo výučbe. Ďalej s Vami zdieľame dianie v Klette, výsledky našej práce aj to ako môže vyzerať interaktívna výučba v praxi.

Inšpiratívny blog pre učiteľov


Klett
Klett
Obrázek není k dispozici
13.9.2021

Vážení riaditelia, vážení učitelia ruského a nemeckého jazyka,

vydavateľstvo Klett aj v tomto roku v snahe pomocť v zložitej finančnej situácii s financovaním učebných materiálov a v snahe podporiť výučbu ruského a nemeckého jazyka na 2.stupni ZŠ a na nižších stupňoch viacročných gymnázií ponúka Vašej škole zapožičanie učebnej sady Klassnyje druzja (ruský jazyk) a Maximal interaktiv (nemecký jazyk).

Klett
foto
31.8.2021

Dovoľte, aby sme Vám predstavili nový portál s elektronickými učebnicami www.iklett.vydavatelstvoklett.sk, kde nájdete Vaše obľúbené učebnice z nemčiny, angličtiny, ruštiny, španielčiny a francúzštiny.

Zoznámte sa, prosím, s iným spôsobom prihlásenia a otvorenia učebníc pre učiteľov a žiakov.

Novinky z Klettu
foto
30.8.2021

Nie ste spokojní s materiálmi, ktoré v súčasnej dobe využívate pre výučbu angličtiny v 3. ročníku? Nezodpovedajú vašim predstavám o zábavnom a hravom vyučovaní?

Klett
foto
30.8.2021

S veľkou hrdosťou oznamujeme, že prvý diel učebnice DIREKT INTERAKTIV dostal striebornú medailu BELMA v kategórii vzdelávania stredoškolských študentov.

Cenu udelila Asociácia EEPG (European Educational Publishers Group) pri príležitosti virtuálneho frankfurtského veľtrhu knihy 2020.